Mbeturinave materiale riciklimit pelletizer

Mbeturinave materiale riciklimit pelletizer

Përshkrim i shkurtër:

Sistemi mund të kombinohen me vlerë të caktuar dhe zbulimin në kohë reale, operacion inteligjent i përmbajtjes pozitiv presioni oksigjenit në shter, dhe automatikisht plotësuar gaz inert. Të siguruar të gjithë procesin e punës për të përmbushur kërkesat materiale, dhe për të marrë më të mirë efekt përzierjen.


 • FOB Çmimi: US $0.5 - 50,000 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 Unit
 • Furnizimi Aftësia: 20 sets/month
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: 30%T/T,70% Balance before shipment
 • On-site Trainning: Optional
 • Warranty: 12 monthes
 • Post-sale Service: Yes
 • Detail Product

  ISO 9001:2015

  CE Certification

  Produkt Tags

  Sistemi mund të kombinohen me vlerë të caktuar dhe zbulimin në kohë reale, operacion inteligjent i përmbajtjes pozitiv presioni oksigjenit në shter, dhe automatikisht plotësuar gaz inert. Të siguruar të gjithë procesin e punës për të përmbushur kërkesat materiale, dhe për të marrë më të mirë efekt përzierjen.


 • Previous:
 • Next:

 • ISO English

  Shpërndarje kneader

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !