CFine Inteligjente Prodhim Teknike Park Ceremonia e zbulimit

微 信 图片 _201909191647438微 信 图片 _2019091916393713Më 1 shtator.2019, Ne, Dongguan CFine Machinery Technology Technology, Ltd, Ceremonia e zbulimit u mbajt për “CFine Inteligjente Prodhim Teknike Park”.

 

Ne do të vazhdojmë të ofrojmë produkte dhe shërbime të këndshme për klientët tanë nga e gjithë bota!

 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Yllin


Koha e postimit: Shtator-20-2019
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Yllin

WhatsApp Chat Online!