Отпад за рециклирање Pelletizer

Отпад за рециклирање Pelletizer

Краток опис:

Системот може да се комбинираат со дотераната и реално време за откривање, интелигентни операција на позитивни содржината на кислород во издувните притисок и автоматски надополнување на инертен гас. Уверете се дека целиот процес на работа за да се исполнат барањата материјал, и да се подобри мешање ефект.


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 50,000 / Piece
 • Мин.нарачката Кол: 1 Unit
 • Набавка Способност: 20 sets/month
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: 30%T/T,70% Balance before shipment
 • On-site Trainning: Optional
 • Warranty: 12 monthes
 • Post-sale Service: Yes
 • детали за производот

  ISO 9001:2015

  CE Certification

  Тагови производ

  Системот може да се комбинираат со дотераната и реално време за откривање, интелигентни операција на позитивни содржината на кислород во издувните притисок и автоматски надополнување на инертен гас. Уверете се дека целиот процес на работа за да се исполнат барањата материјал, и да се подобри мешање ефект.


 • Претходно:
 • Следно:

 • ISO English

  дисперзија kneader

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !