Двојни завртка истиснување Pelletizer

Двојни завртка истиснување Pelletizer

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 50,000 / Piece
 • Мин.нарачката Кол: 1 Unit
 • Набавка Способност: 20 sets/month
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: 30%T/T,70% Balance before shipment
 • On-site Trainning: Optional
 • Warranty: 12 monthes
 • Post-sale Service: Yes
 • детали за производот

  ISO 9001:2015

  CE Certification

  Тагови производ

  Се состои од бункер, двојни завртка екструдер, резервоарот за вода (вода за ладење), pelletizer.
 • Претходно:
 • Следно:

 • ISO English

  дисперзија kneader

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Интернет разговор!
  WhatsApp Интернет разговор!