Церемонија на откривање на Технички парк за интелигентни производство на CFine

微 信 图片 _201909191647438微 信 图片 _2019091916393713На 01.09.2019 год., Ние, Dongguan CFine Machinery Technology Co, Ltd, се одржа церемонијата на откривање за „CFine Intelligent Technologies Park Tech“.

 

Ние ќе продолжиме да нудиме убави производи и услуги за нашите клиенти од целиот свет!

 

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили


Време на објавување: септември-20-2019 година
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Интернет разговор!