Контакт - Dongguan CFine Машини технологија копродукции, ООД

Контактирајте не

Dongguan CFine Машини технологија копродукции, ООД.

Седиштето Гуангдонг

Телефон : +8613829294617                                 

Mail : cfd@cfine.cc

Address:No.1 Jingmeng Industrial District, Shatang Village,

Houjie Town, Dongguan City, Guangdong Province, China.

 

Jiangsu Branch

Телефон :+8613829293017

Mail :cfk@cfine.cc

Адреса:. No.638 Huayuan Rd, Zhangpu Таун,       

Kunshan Сити, Jiangsu провинција, Кина.

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !