Видео - Dongguan CFine Машини технологија копродукции, ООД

Видео

За CFine CFine машини

    

континуирано Миксер

    

Метал во прав процес линија Sigle завртка екструдер

    

Двојни завртка истиснување Pelletizer отпаден материјал за рециклирање на Pelletizer

     

Цирконски Мешање отворен во близина Тип kneader

    


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

WhatsApp Интернет разговор!
WhatsApp Интернет разговор!