Mbeturinave materiale riciklimit pelletizer

Mbeturinave materiale riciklimit pelletizer

Përshkrim i shkurtër:

Sistemi mund të kombinohen me vlerë të caktuar dhe zbulimin në kohë reale, operacion inteligjent i përmbajtjes pozitiv presioni oksigjenit në shter, dhe automatikisht plotësuar gaz inert. Të siguruar të gjithë procesin e punës për të përmbushur kërkesat materiale, dhe për të marrë më të mirë efekt përzierjen.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5 grupe / muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sistemi mund të kombinohen me vlerë të caktuar dhe zbulimin në kohë reale, operacion inteligjent i përmbajtjes pozitiv presioni oksigjenit në shter, dhe automatikisht plotësuar gaz inert. Të siguruar të gjithë procesin e punës për të përmbushur kërkesat materiale, dhe për të marrë më të mirë efekt përzierjen.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !