Rreth CFine - Dongguan CFine Makineri Teknologjia Co, Ltd

Rreth CFine

Dongguan CFine Machinery Technology Co.,Ltd. is a professional mixing and granulating equipment manufacturer that specializes in making banbury mixer kneader and extrusion pelletizer machine along with sale and after sale.

Ne kemi kërkimore dhe zhvillimin e shumë profesionale ekip që ne jemi në gjendje për të përmbushur kërkesat e veçanta të konsumatorëve dhe rregulloje makinën. Ne kemi kapacitet të fortë teknike, gamë të plotë të pajisjeve të avancuara dhe ekip të trajnuar mirë të prodhimit, së bashku me moderne të menaxhimit, të përshtatshëm dhe të shpejtë pas-shitjes servive kështu makinat tona janë shitur në të gjithë botën me të cilën produktet tona kanë marrë lëvdata unanim nga klientët me të cilët ne kemi krijuar afat-gjatë dhe marrëdhënie të qëndrueshme të bashkëpunimit.

Ju jeni të mirëpritur për të vizituar kompaninë tonë dhe të testuar formulën, të mostrës në laborator tonë të pavarur.

Team                                                                                           Agency

 

7777

ekspozitë

124

343

444 

Laborary

111

Certificate

126

127

128

129

Delivery

133

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !