Отпад за рециклирање Pelletizer

Отпад за рециклирање Pelletizer

Краток опис:

Системот може да се комбинираат со дотераната и реално време за откривање, интелигентни операција на позитивни содржината на кислород во издувните притисок и автоматски надополнување на инертен гас. Уверете се дека целиот процес на работа за да се исполнат барањата материјал, и да се подобри мешање ефект.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 приврзок
 • Набавка Способност: 5 сета / месец
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Системот може да се комбинираат со дотераната и реално време за откривање, интелигентни операција на позитивни содржината на кислород во издувните притисок и автоматски надополнување на инертен гас. Уверете се дека целиот процес на работа за да се исполнат барањата материјал, и да се подобри мешање ефект.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !