За CFine - Dongguan CFine Машини технологија копродукции, ООД

за CFine

001

Dongguan CFine Machinery Technology Co.,Ltd. is a professional mixing and granulating equipment manufacturer that specializes in making banbury mixer kneader and extrusion pelletizer machine along with sale and after sale.

Имаме многу професионални истражување и развој тим кој ние сме во состојба да ги задоволи посебните барања на клиентите и да се прилагодите на машината. Имаме силна техничка способност, целиот спектар на напредна опрема и добро обучени производство тим, заедно со современ менаџмент, удобен и брз по-продажба на тој начин нашите машини се продаваат во целиот свет servive со што нашите производи се добиени едногласни пофалби од клиенти со кои имаме воспоставено долгорочна и стабилна односи на соработка.

Вие сте добредојдени да ја посетите нашата компанија и за тестирање на формула, направи примерок во нашата независна лабораторија.

тим

7777

Agency

123

изложба

124

343

444 

Laborary

111

Certificate

126

127

128

129

Delivery

130

134

133

132

131

 


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !